Praca

Obecnie prowadzimy nabór na stanowiska:

Pracownik sekretariatu

Szczegóły oferty

Data publikacji: 02/01/2017
Numer referencyjny: HT/01/17
Miasto: Mysłowice

Opis stanowiska:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym elektronicznego i papierowego systemu obiegu dokumentów,
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji,
  • prowadzenie ewidencji delegacji dla pracowników Spółki,
  • prowadzenie ewidencji dokumentacji, w tym rejestru umów i pełnomocnictw,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • organizacja zaopatrzenia Spółki w materiały biurowe, artykuły spożywcze itp.,
  • zapewnienie komunikacji pomiędzy pracownikami i klientami poprzez obsługę telefonów, e-faxu i dedykowanych firmowych skrzynek mailowych,
  • weryfikacja dokumentów i faktur,
  • archiwizacja dokumentów,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych,
  • znajomość programu Subiekt GT będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość zasad funkcjonowania sekretariatu,
  • doskonała organizacja pracy, dokładność i systematyczność,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobre warunki zatrudnienia,
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Administrator sklepu internetowego

Numer referencyjny: HT/02/17

  • kompleksowe prowadzenie sklepu internetowego,
  • uzupełnienie bazy produktowej o zdjęcia i unikalne opisy,
  • obsługa redakcyjna sklepu (opisy produktów, specyfikacje produktów, proste prace graficzne – wstawianie zdjęć),
  • tworzenie publikacji/ artykułów na potrzeby www,
  • tworzenie aukcji,
  • realizacja zadań z zakresu obsługi klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum roczne,
  • świetna orientacja w obszarze związanym z prowadzeniem sklepu internetowego i strony www,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi, programów skutecznie wspierających funkcjonowanie sklepu oraz strony www,
  • swoboda w operowaniu słowem, umiejętność pisania zwięzłych i wyrazistych tekstów,
  • dobra znajomość technik i narzędzi marketingowych,
  • doświadczenie w sprzedaży na aukcjach internetowych,
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym mile widziane doświadczenie w obsłudze programów graficznych,
  • biegła znajomość programu Subiekt Gt będzie dodatkowym atutem,
  • biegła znajomość platformy Shoper jest warunkiem koniecznym,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • kreatywność,
  • samodzielność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • stałą pracę,
  • rozwój – zdobycie doświadczenia i pogłębienie kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • narzędzia niezbędne do pracy.